Najdete nás na

facebooku

Kariéra

Děláme obchod s nemovitostmi na špičkové úrovni a vždy jednáme férově, zkrátka děláme to pořádně.

Chcete se přidat? Hledáme totiž stejné nadšence!

  • Chcete s námi spolupracovat přímo na obchodní pozici? Skvěle! Vystupte z davu a ozvěte se!
  • Máte nápad, jak si můžeme být vzájemně prospěšní? Dejte nám o sobě vědět! Pro šikovné a pracovité lidi je u nás místo vždy.

Pošlete nám motivační dopis, rádi se s Vámi potkáme u dobré kávy či čaje.

Aktuálně hledáme:

  • Obchodník s nemovitostmi - prodej a nákup našich vlastních nemovitostí

Už Tě nebaví každý pracovní den stejný, nebaví Tě dívat se na výplatní pásku bez možnosti přímo ovlivnit její výši, chceš naplno rozvinout své obchodní schopnosti, chceš práci, za kterou jsou vidět hmatatelné výsledky? Tak čti dál a staň se součástí našeho týmu!

CO DĚLÁME A KDO JSME?

My jsme PEGAS REAL & DEVELOPMENT a jsme přední brněnská realitní kancelář, která rozšířila svou činnost o vlastní investice do nemovitostí. Nemovitosti nakoupíme, zhodnotíme rekonstrukcí a prodáme. A právě na jejich prodej a vyhledání vhodných nemovitostí na nákup hledáme nového parťáka do týmu.

KOHO HLEDÁME, JSI TO PRÁVĚ TY?

Jako náš nový parťák se musíš umět orientovat na trhu s nemovitostmi, nebo se to naučit. Musíš být spolehlivý, sebevědomý, čestný, zodpovědný, důsledný, aktivní a především přátelský. Musíš mít chuť na sobě tvrdě pracovat a chtít dělat práci, za kterou jsou vidět výsledky. Nic jiného, než výsledky se u nás totiž nepočítá.

KOHO NEHLEDÁME?

V našem týmu není místo pro pesimistu, hulváta, věčného smolaře a člověka čekajícího až mu příležitost sama zazvoní u dveří. Pokud se najdešv čemkoli z předchozí věty, prosím hledej uplatnění jinde.

CO NABÍZÍME?

Máme pro tebe náročnou práci, která je ale spravedlivě ohodnocena podle výsledků. Podporu najdeš v zázemí profesionálů v oboru, u asistentky a advokátní kanceláře. Prostě ve skvělém kolektivu, navíc v moderních kancelářích s výbornou kávou. Za tvé výsledky nabízíme fixní odměnu + provize z realizovaných obchodů. K dispozici budeš mít notebook a telefon s neomezeným voláním a sms. Za splněné pololetní plány jezdíme za odměnu na společné firemní dovolené. Pojď nám ukázat, že jsi opravdu dobrý a rádi tě posuneme na pozici project managera v oblasti developmentu.

CO POŽADUJEME?

U nás musíš mít chuť pracovat a mít aktivní přístup, bez toho to nepůjde. Nic před tebou netajíme a to stejné čekáme od tebe, zkrátka je potřeba tahat za jeden provaz. Neobejdeš se bez obchodního ducha a výsledek ve formě nakoupené a prodané nemovitosti musíš mít stále před sebou. Minimálně středoškolské vzdělání považujeme za samozřejmost stejně jako trestní bezúhonnost.

CO BUDEŠ DĚLAT?

Právě teď potřebujeme prodat několik nemovitostí, které už máme nakoupené. To znamená vytvořit skvělou prezentaci nemovitosti, dostat ji ke všem potenciálním zájemcům, udělat prohlídky, kde s použitím obchodního umu a cítění najít kupujícího. S ním potom za pomocíadvokáta dotáhnout všechno papírování a předat krásný byteček novému spokojenému majiteli. Současně s tím je potřeba nacházet novénemovitosti, které budou vhodné pro koupi, rekonstrukci a další prodej. Tyhle s pomocí advokáta nakoupit a potom je krásné a hotové zase prodat.

Troufáš si?

Své profesní životopisy s fotografií a motivační dopis zasílejte na info@pegasreal.cz

 

 

Kontaktujte nás

Chcete nás kontaktovat? Jednoduše nám napište.

Pegas Real &
Development, s.r.o.

realitní a developerské centrum

Kamenná 13
639 00 Brno

Telefon: 777 244 704

IČ: 28293304

DIČ: CZ28293304